Чарівні істоти українського міфу. Духи природи

Наименование товара: 
Возрастная категория: 

Одна із новинок цьогорічного Книжкового Арсеналу...

Видавництво Віват. Дара Корній. Чарівні істоти українського міфу. Духи природи


 

Дара Корній - українська сучасна письменниця, журналістка, волонтерка. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов'янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, обряди й замовляння.

Химерний світ чарівних істот в українській міфології надзвичайно багатий. Тож автор взяла на себе сміливість умовно поділити його на кілька частин:

 - Духи природи (лісу, повітря, поди, пір року)
 - Домашні духи (хати, подвір"я, шкідники життя)
 - Дводушники та химерні істоти (Гонихмарник, місячник, перевертень. відьма)
 - Чарівні казкові звірі (гамаюн, бабай, песиголовець, алконост)

І от друком вийшла перша книга (частина) довідника Української міфології.

Короткий опис книги.

У віруваннях праукраїнців світ не мав чіткого поділу на видимий, природний, та невидимий, позаприродний. Люди поклонялися богам, намагаючись здобути їхню прихильність, і водночас спілкувалася з істотами нижчого порядку. Наші давні предки вшановували дерева і трави, джерела та ріки, гори і степи, ліси та поля, населяли їх химерними чарівними істотами, яких називали духами. Прадавні українці персоніфікували вітри, буревії, дощі, снігопади, пори року й інші атмосферні та природні явища.

Ця книжка - чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки - ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох... Ви постоїте біля річки - заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі - прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик... Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.

Перед вами постане величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній.

Характеристики

Автор:Дара Корний

Издательство:Виват

Язык:Украинский

Год издания:2017

Иллюстратор:Ангелина Канкава

Количество страниц:320

Иллюстрации:Цветные

Формат:70х100/16 (~170х240 мм)

Переплет:Твердый

Бумага:Офсетная

Шрифт:BookmanC

Тираж:3500

ISBN:978-617-690-898-2

Вес:750 гр.

Ось такі умовні позначеня використані в книзі
А ось і сам фотоогляд


Від себе хочу додати. Книгу ми тільки почали читати з 6 річною донею, поки що вибірково, про ті чарівні істоти, які вона знає і які їй подобаються. Звісно, що почали з мавок, русалок....))) Розповіді і казки про ці чарівні створіння нам дуже сподобались.

Також сподобалось оформлення цієї книги.

Оголошена видавництвом ціна книги  - 219 грн
Книга на сайті видавництва https://vivat-book.com.ua/CHar%D1%96vn%D1%96-%D1%96stoti-ukrainskogo-m%D1%96fu-Dukhi-prirodi

Комментарии

Дякую за огляд книжки. Обов"язково собі куплю таку, а то й не знаю толком не те, що дрібних усяких міфічних духів, а навіть, хто є "той, що греблі рве". Буду вчитися.