GYMBORY - стиль радості дитинства

Наименование товара: 

Я дуже люблю цей бренд. Хочу відкрити його тим, хто із ним досі не знайомий. Для маленьких бебочок, для дівчаток і хлопчиків аж до підліткового віку тут можна завжди купити одяг, який буде і комфортним, і стильним. Дивно: він завжди "веселий", але при цьому ніколи не строкатий! Я думаю, він буде до вподоби і вам, і дітям. 

Gymborее (www.gymboree.com) входить до The Gymboree Corporation. Ця корпорація спеціалізується на роздрібній торгівлі дитячим одягом та аксесуарами високої якості. До The Gymboree Corporation  належать Gymboree, Janie and Jack та Crazy8.
Корпорацію було започатковано у 1976 році. Спершу це був лише Gymboree Play&Music - навчальний майданчик для дітей від народження до 5 років, на якому вони могли гратись, досліджувати довколишнє середовище, навчатись. І хоч Gymboree Play&Music функціонує донині, створена The Gymboree Corporation спеціалізується на стильному і комфортному одязі для дітей. 

The Gymboree Corporation має понад 1300 магазинів роздрібної торгівлі у Сполучених Штатах та Канаді, також франшиз по усьому світі. 

Частіше усього магазини розташовані у великих молах, поряд із магазинами середнього цінового рівня (для зручності магазини розташовують групами за ціновими рівнями). 

Gymboree є найбільш популярними магазинами. Одяг тут розрахований на дітей від раннього віку до початкового шкільного (12 років). Одяг Gymboree завжди комфортний і водночас стильний. Дитина має від нього радість. У дизайні одягу багато уваги приділяється деталям (блискіткам, гудзикам, зіперам, пояскам, вишивці, аплікації, кишеням тощо), які так люблять діти. Завдяки цьому, а ще чудовому крою, тканинам і кольоровій гамі одяг для дівчаток та хлопчиків по-дитячому веселий і відповідає модним тенденціям кожного сезону. 


Якось, коли ми були у магазині, трапилась смішна пригода: діти схопили трусики, гадаючи, що то панамки та й почали приміряти.  А вони й справді красиві! 

Коли приходить нова колекція одягу, до магазину хочеться прийти просто помилуватися, навіть якщо нічого не купується. Кожна нова колекція не подібна на іншу, проте всі речі так само комфортні і так само відповідають дитячому настрою. У Gymboree добре купувати речі у комплекті (так буде і вигідніше і красивіше) - кольори, узори, фасони такі, що добре пасують одне до одного. 
Також у магазині бувають великі знижки. Постійним покупцям надсилаються спеціальні купони-знижки.  


Цікаво виглядають комплекти одягу цього бренду. Ось сукеночка та шапочка "Киця". Можна цю ж тему обіграти інакше - футболка та шорти. 

Ми обрали тепліший одяг для осені. Діти були раді. Кому не хочеться побувати кимось іншим?

Ось ще один комплект. До цієї "пташиної" теми теж можна було підбирати різний одяг.

Одяг бренду Gymboree выпускається із 1986 року. Нині є 590 магазинів у Сполучених Штатах та Канаді. Gymboree завжди має доступні для покупця ціни. Існує близько 160 Gymboree Outlet.

Janie and Jack (www.janieandjack.com)
Одяг та аксессуаре цих магазинів згодяться при святкуванні різних подій. 

Crazy8 (www.crazy8.com)
Дитина всякого віку дуже активна і завжди crazy about something - "поведена" чи то на котромусь виді спорту, чи то на музиці, або колекціонуванні тощо. Вона готова займатись "цим" 8 днів на тиждень! Вона зайнята просто скажено. Вона поведена на тому, що любить. Це те, чому Crazy8 робить гарний одяг для таких активних дітей. Crazy8 має у Сполучених Штатах 386 магазинів. Тут продається одяг для дітей віком до 14 років. 

Прийшло літо. Ці чудові купальники у магазині Gymboree. Є купальники відкриті, є з коротким чи довгим рукавом. Добре мати комплект на усяку погоду. Адже більш закритий не лише захищає від сонця, але й допомагає не мерзнути в прохолодний і вітряний день.

Розпочався сезон перших знижок. Це червень 2017. 

Я вибрала для своїх дівчаток ось такий, як на фото внизу. Можна похизуватись модними у цьому сезоні фасоном - одне плече більш відкрите іншого. 

Окремі квіти розшиті блискітками. Діти так люблять, щоб було казково, сяюче, весело. Узори двох купальників - галявинка квітів у голубій воді. 


Тканина дуже м"яка і лагідна. Також з неї швидко стікає вода і дитині не холодно. Усі речі цього бренду гарної якості. 

Ціна на самому початку пляжного сезону і нині (хоч ще немає і середини літа) різна: мінус 50%!
Купальники для хлопчиків не менш зручні і красиві. Як і всякі інші речі.

А ось такі літні шорти будуть зручними для всяких ігор - м"які, мають гумку обшиту тканиною зсередини, з кишеньками. 

У таких шортах зручно присідати, нагинатися, кататися на велосипеді. Вони ніде не будуть терти, тягнути, спричиняти незручності. 

Якщо вам до вподоби цей бренд, знайте, що знижки до 75% бувають вже у липні. 


 
Крім офіційного сайту, продукцію цього бренду можна придбати на Амазоні. Тут бувають суттєві знижки, навіть більші ніж в магазинах Gymboree. Також на Амазоні мозна знайти товари з колекцій минулих років, які в магазинах вже не доступні.
https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Gymboree

Огляди товарів бренду Gymboree читайте за посиланням.

 Гарного вам літа і вдалих покупок!