Жив собі пес, Час Майстрів

Жив собі пес, Час Майстрів
 
Покажу Вам чудову книгу, одну з останніх моїх придбать, – це казка «Жив собі пес» видавництва Час Майстрів.


 
На даний момент на сайті видання книги в переліку доступних немає, тому даю посилання загальне http://chasmaistriv.com.ua
 
Ця казка також видана в російськомовному варіанті:
http://chasmaistriv.com.ua/catalog/461/4985/
 
 

В анонсі до книги сказано:
«Знайома з дитинства казка перенеслася на сторінки цієї книги разом із гумором і неперевершеними образами, створеними відомим художником та режисером Едуардом Назаровим»

Формат книги - 210 x 250 мм. Вона має тверду обкладинку, сторінки – якісний мілований папір.

Пропоную пролистати книгу. Для зручності перегляду фотографії можна збільшити, натистувши мишкою.

Декілька збільшених фрагментів:

Дійсно, илюстрації в казці є кадрами з відомого всім мультфільму, що був створений за мотивами української народної казки «Сірко» та вийшов на екрани в 1982 році. Мультфільм неодноразово був відмічений нагородами (1983 - V МКФ казкових фільмів, Оденсе, Данія, I місце; 1983 - Спеціальний приз жюрі, Ансі, Франція; 1983 - МКФ молодих режисерів в Турі (Франція), I Приз)  та увійшов у перелік кращих фільмів за 100 років існування анімації.
 
Ансамбль "Древо", репертуар якого складали старовинні пісні Полтавщини, записав звукові треки до мультфільму. Цікава стаття про те, як створювався мультфім за посиланням http://multtov.net.ua/article/315_pes.html
 
Героям мультфільму навіть установлені памятники.
В 2013 році в центрі Києва (вул. Гончара, 15/3, перехрестя з вул. Стрітенською) була встановлена деревяна скульптурна композиція,яка включала фігури пса та вовка, що сидять під столом.


 
Того ж року в селі Петрівське Киево-Святошинського району була установлена скульптурна композиція з сидячого на постаменті Вовка та Пса, який стоїть поруч.
 
Мультфільм був дуже популярний в часи існування Радянського союзу та зберіг свою актуальність в подальшому в країнах СНД. Памятники  Вовку були установлені в двохтисячних роках в Томську, Красноярську та в Ангарську Іркутської області.


 
Навіть Казахський монетний двір у 2014 році викарбував монету, що війшла до серії «Казки Народа Казахстана», на якій зображені персонажі української народної казки та нанесений підпис українською мовою – «Сірко».
 

А тепер сам мультфільм:
https://www.youtube.com/watch?v=DlWd1SYOS40

 
Мультфільм російською мовою https://www.youtube.com/watch?v=cWK4b4ulWu4
 
Я придбала книгу через СП  https://kashalot.com/users/gnomiki_com_ua/
Дуже вдячна продавцеві за приємне обслуговування, оперативність та дуже надійну упаковку для пересилання поштою, бережно загорнутий кожет куточок.
 
Крім видання Часу майстрів одноіменна книга є також у видавництва «Казка». Це збірка українських казок (три казки).

 
Власник фото https://kashalot.com/club/post-7377639/
 
Дякую за увагу!