Sand&Glitter Art від Djeco: осяйну пташку своїми руками!

Наименование товара: 
Возрастная категория: 

Діти люблять, якщо батьки цінують щось самостійно ними зроблене. Ця незвичайна робота, якщо вона буде виконана вашою дитиною, справді буде чудово виглядати у рамочці на столі вашого офісу, чи на стіні дитячої, або вітальні. 

https://rozetka.com.ua/djeco_dj08663/p3834591/
Художественный комплект рисование цветным песком и блестками Djeco Ослепительные птицы (DJ08663)
376 грн
Описание:
Художественный комплект рисование цветным песком и блестками Djeco Ослепительные птицы - набор для создания картинок с помощью цветного песка и блесток. Этот набор предназначен для создания красивых ярких картин, которыми дети будут гордиться и смогут повесить у себя в комнате. Рисование песком — это игровое и художественное занятие, способствующее развитию чувства гармонии, ловкости рук и креативности.

Особенности создания картинок:
Картинки-основы разделены на сегменты, повторяющие элементы изображения. Под ними находится липкая поверхность. 
Каждый сегмент картинки пронумерован. С помощью шпателя сегмент за сегментом снимаем защитный слой и засыпаем его песком того цвета, номер которого обозначен на снятом сегменте.
Коробка набора служит рабочей поверхностью для создания песочной картинки: в углу коробки есть специальное отверстие для того, чтобы лишний песок ссыпать обратно в баночку.
В набор входят: 4 листа с клейкой основой с узором для создания картинок, 9 баночек с цветным песком, 2 емкости с блестками, шпатель, пошаговая инструкция.
Страна производитель: Франция
Упаковка: коробка картонная
Размер упаковки: 16.5 х 23 х 4 см
Рекомендовано для детей в возрасте от 6 до 11 лет.Моїй знайомій дівчинці (їй сім) до дня народження принесли скромну картонну коробочку. На ній був малюнок павича із розкішним хвостом та короною на голівці. Дівчинка попросила мене допомогти їй вивчити інструкцію та почати "малювати" таку пташку. Ми почали роботу і... я була вражена: як усе просто і як красиво! Хочу розповісти про цю чарівну пташку і вам. 

Ось така легенька картонна скринька містить усе, щоб зробити картинки із павичами, які на фото нижче.  


Тут сказано, що входить до набору. Для дітей віком 6 - 11 років. Шестирічній дитині треба допомогти розібратись з інструкцією та на деяких етапах роботи (з нумерацією, пересипанням піску тощо). 
 
 

Нині у продажу з"явилось немало наборів типу "Sand&Glitter Art". Є навіть такі, що продаються буквально за копійки. Проте, лише деякі з них є дійсно і гарними, і зручними в користуванні, а, головне, корисними для розвитку у дитини чуття прекрасного. 

Набір, який я хочу показати є саме таким. Це Djego Craft - Sand&Glitter Art "Dazzling Birds". 

До набору входить: 4 картинки із зображенням пташок, пластикові коробочки для  кольорового "піску", наліпки для нумерації кольорів на них та блискітки. Завдання: треба перетворити ескіз пташки у кольорову і сяючу картинку. Крім задоволення від власного творення дитина вчиться відповідності, дії за алгоритмом та числам.  

Так як на фото вгорі ми пронумерували баночки з кольоровим піском та ампули із блискітками. 
На картинці (внизу) проставлено номери на деталях, які дитина повинна "розмалювати" піском. Складність у тому, що деталі дуже маленькі. Як можна просипати кожну кольоровим піском, не зумішуючи кольори?

 

А хитрість от у чому.
Для того, щоб зробити пташку, треба не малювати, а накладати кольоровий "пісок" на певні липкі частини картинки. А щоб поле для піску стало липким, з нього треба зняти верхній шар паперу ( як показано на малюнку). Робота вимагає зосередженої уваги (знімати треба деталі, позначені однією і тією ж цифрою) і акуратності. Проте, виконується досить швидко. Пісок засипається в коробочку, коробочку похитуємо і деталі з певним номером стають кольоровими. Надлишок піску (який не приклеївся) висипаємо назад у кругленькі баночки.

Тут дитина може потребувати допомоги. У картонній коробці є непомітна дірочка, через яку буде висипатися лишній пісок. Аби не розсипати пісок, треба бути дуже акуратним і точним у рухах. Можна простелити під коробку великий аркуш паперу, щоб якщо не вдасться зсипати пісок акуратно, його не втратити. 

 

Деякі деталі засипаються блискітками.

   

Ось так поступово, крок за кроком наносяться різні кольори. 

 

І тепер ви можете спостерігати своє рукотворне чудо! Сяючий павич готовий стати окрасою котрогось із куточків вашого дому та предметом гордості за умілі ручки дитини. 

На фото нижче дві картинки, вже зроблені дитиною. Також їх фрагменти. 

      

 

Хочу ще раз звернути вашу увагу: далеко не всі набори під назвою Sand&Glitter Art є дійсно гарними.
Шукайте серію Djego Craft - Sand&Glitter Art "Dazzling Birds" і ви не викинете гроші на вітер та матимете радість.  

На Amazon.com є різні варіанти цієї серії наборів для мистецтва - можна творити кольорові різні пташки, можна звірят, принцес, рибок, метеликі і... навіть дракончиків.
Вартість у межах 13 - 30 доларів (не на розпродажу). 
https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=djeco+Glitter+birds&rh=i%3Aaps%2Ck%3Adjeco+Glitter+birds

Офіційний сайт Djego http://www.djeco.com
Офіційний сайт в Україні https://babypro.ua/djeco.html
Художні комплекти для малювання можна придбати тут https://babypro.ua/vse-dlja-risovanija.html?filter_id=563
https://rozetka.com.ua/search/?section_id=&section=&text=Djeco&rz-search-button=&producer=3010&p=1
https://panama.ua/categorys/209167/
https://pampik.com/brand/djeco

Дякую за увагу!